Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

From Poznań with Love jest odpowiedzią nieformalnej grupy poznanianek na apel o pomoc mieszkańcom obozu w Nea Kavala, w którym, w nieogrzewanych kontenerach, mieszka ok. 800 osób, w tym ok. 50% dzieci. Fundacja Malta włącza się solidarnie w zbiórkę, przekazując na akcję Polak Potrafi wydawnictwa, płyty, koszulki i inne festiwalowe przedmioty, które można odebrać na portalu jako cegiełkę w zamian za wpłatę pieniędzy. Możemy działać lokalnie, pokazać, że nasza solidarność może być odpowiedzią na bezsilność.

Zbieramy fundusze, które pozwolą na zakup podstawowych produktów spożywczych dla mieszkańców obozu dla uchodźców w Nea Kavala w Grecji. Olej, ryż, cukier, sól, herbata pozwolą mieszkańcom obozów samodzielnie przygotowywać choć część posiłków.

Więcej na temat akcji na portalu Polak Potrafi oraz wydarzeniu na FB From Poznań with Love.

Zbiórkę przeprowadzane przy współpracy ze stowarzyszeniem Lepszy Świat. Dystrybucją na miejscu zajmie się Drop in the Ocean.