Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

Klaudyna Schubert
GaleriaKlaudyna Schubert

Warsztaty kulinarne z gotowania zdrowej zupy warzywnej, dzikiej kuchni i pieczenia słodkich bułek, warsztaty botaniczne, szydełkowania ubrań dla ogrodowej wierzby czy arabskiej kaligrafii zachęcać będą do nawiązywania nowych znajomości i integracji. Wydarzeniom towarzyszyć będą gry i zabawy dla dzieci oraz premiera łazarskiego zina „Łazin” – nieprofesjonalnego pisma stworzonego przez miłośników dzielnicy.

Hyde Park rozpocznie się warsztatami w sobotę, 27 sierpnia, o godz. 16.00 a zakończy koncertem zespołu Ludzie z działki o godz. 19.30. Muzycy grają poetyckiego punk rocka,  w składzie: Kasia Mizera – wcześniej związana z zespołem Vidlunnia, Szymon Mizera – eksperymentator współtworzący Kakofonikt, Stefan Hańćkowiak – gitarzysta i malarz, Szymon Waliszewski – były perkusista zespołu Muchy. Wstęp wolny, szczegółowy program Hyde Parku na www.malta-festival.pl.

Następnego dnia, w niedzielę 28 sierpnia, jedziemy na wycieczkę nad Jezioro Lednickie. W programie m.in. oglądanie siedziby Stowarzyszenie Promocji Dziedzictwa „Kasztelania Ostrowska”, przejażdżka bryczką, spacerowanie, odwiedziny kóz, rowery wodne i ognisko. Bezpłatne zapisy na: ogrodlazarz@malta-festival.pl.

O wydarzeniu będziecie mogli dowiedzieć się więcej dzięki: WTK, epoznan.pl, Radiu Merkury Poznań i lazarz.pl. Wydarzenia są częścią projektu „Sąsiedzi” w ramach „Włącz Łazarz. Nowi Bohaterowie”.