Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

Galeria

15 kwietnia w Inkubatorze Kultury Pireus rozpoczął się cykl teatralnych warsztatów dla dzieci. Teatr Kolektyw, bo tak nazywa się nowa łazarska grupa teatralna, przygotowuje przedstawienie, które potem obejrzy ich młodsze rodzeństwo!

Pierwszym zajęciom prowadzonym przez Agnieszkę Dubilewicz i Huberta Kożuchowskiego, przyglądała się Pola Kowalczyk, koordynatorka Ogrodu Łazarz:

Spotkaliśmy się w piątek. Po krótkiej naradzie, podczas której spoglądaliśmy w niebo z pytaniem: „będzie padać, czy nie będzie?” udaliśmy się równym krokiem do Pireusa. Dwie godziny oswajania się z salą, z aktorami prowadzącymi zajęcia, minęły bardzo szybko. Słuchały siebie, obserwowały swoje reakcje, na ruch, na dźwięki, na gesty. Za oknem zaczęło padać, ale my bawiliśmy się wyśmienicie! Po dwóch godzinach zajęć zgrabnym krokiem, w lekkim podskoku wróciliśmy do swoich domów. „Do zobaczenia za tydzień!” rozbrzmiewało jak echo po naszym ogrodzie.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania i relacje!