Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski

Malta Festival Poznań zaprasza solistki i solistów oraz tancerki i tancerzy zespołowych na casting do widowiska z okazji obchodów 60. rocznicy Powstania Poznańskiego Czerwca 1956, którego choreografem jest Mikołaj Mikołajczyk.

Pokaz spektaklu odbędzie się 28 czerwca 2016 r. w Poznaniu, o godzinie 22:00, na placu Adama Mickiewicza. Próby widowiska odbędą się w maju i czerwcu 2016 r. w Poznaniu. Wyłoniony zespół będzie składał się z 35 osób, w tym 5 solistów.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń zawierających biogram artystyczny, zdjęcie sceniczne lub nagranie wideo na adres: contact@malta-festival.pl do dnia 3 kwietnia 2016 r.

Wymagane są wyszkolenie fizyczne i taneczne, umiejętność tańca synchronicznego oraz pracy w zespole tanecznym.

Wybrane na podstawie nadesłanych zgłoszeń osoby zostaną zaproszone na casting, którego planowany termin to 13/14 kwietnia 2016 r. w Poznaniu.

Organizator nie zwraca kosztów podróży i pobytu na castingu. Szczegółowe warunki udziału tancerzy w widowisku będę ustalane indywidualnie z wyłonionymi osobami.