Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. Magdalena Nowicka
Galeriafot. Magdalena Nowicka

Widoki z tarasów, dachów czy najwyższych pięter budynków należą zwykle do właścicieli mieszkań. Malta Festival Poznań stworzy okazję by podzielić się swoimi obrazami miasta z publicznością! Trwa nabór na prywatne balkony, dachy i inne najwyższe punkty miasta, które pozwalają spojrzeć na Poznań z niecodziennej perspektywy.

Korona Poznania PRIV nawiązuje do cieszącej się ogromną popularnością akcji przeprowadzonej na Malta Festival Poznań 2015. Podczas tegorocznego festiwalu po raz drugi zdobywać będziemy szczyty najwyższych budynków w mieście, na co dzień dostępnych tylko pracownikom mieszczących się tam firm i instytucji. Ponadto adaptujemy tę sytuację na dachy i tarasy prywatnych mieszkań, umożliwiając spojrzenie na Poznań z perspektywy innych mieszkańców.

Jeśli chcesz się podzielić swoim widokiem, napisz do nas: zapisy@malta-festival.pl. Dołącz zdjęcia widoku i tarasu. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia.
 

[ZOBACZ ZDJĘCIA Z KORONY POZNANIA 2015]