Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

Zieloną przerywaną linią zaznaczono ulice wyłączone z ruchu na czas parady.
GaleriaZieloną przerywaną linią zaznaczono ulice wyłączone z ruchu na czas parady.

Co powinnam / powinienem założyć?

Załóż wygodny strój i buty, takie, który możesz (i chcesz!) przykryć kolorowym pudrem. Polecamy białe ubrania, na których puder prezentuje się najlepiej.

Czy spiorę puder z moich ubrań?

Tak! Najpierw zetrzyj puder na sucho, a potem wypierz ubrania tak jak zwykle.

W jakim wieku są uczestnicy parady?

Do udziału w „The Color of Time” zapraszamy osoby w każdym wieku – od najmłodszych do najstarszych.

Czy stosowanie pudru jest bezpieczne dla zdrowia?

Tak, puder jest bezpieczny, nietoksyczny, przyjazny dla środowiska. Niektórzy uczestnicy parady zakładają okulary, by chronić przed nim oczy – jest to przydatne szczególnie dla tych osób, które noszą soczewki kontaktowe.

Czy na czas pochodu zostaną zamknięte ulice?

Tak, między godz. 19:00-20:30 zamknięte będą ulice 27 Grudnia oraz ulica przy placu Wolności od strony budynków z numerami 1-10. Zobacz mapę planowanych zmian w organizacji ruchu. Informacja o zmianach trasy tramwajów nr 5, 9 i 13 zatrzymujących się na przystanku plac Wolności, w tych godzinach zostanie wysłana do mediów oraz opublikowana na www.malta-festival.pl w przyszłym tygodniu.

Jak dołączyć do pochodu?

W paradzie możesz wziąć udział jako widz, tańcząc i bawiąc się w kolorach, lub jako współtwórca spektaklu. Jeżeli chcesz razem z francuskim zespołem zmieniać kolor nieba, puszczać sztuczne ognie i zachęcać innych do zabawy, zgłoś się mailowo na contact@malta-festival.pl, w tytule maila wpisując „ARTONIK”, podając swoje imię, nazwisko i wiek, lub telefonicznie do Marty Seredyńskiej, tel. 607 350 828. Wolontariusze razem z Krystyną Lamą Szydłowską i Zofią Tomczyk, poznańskimi tancerkami, spotkają się przed pokazem, 16 czerwca, żeby wspólnie przygotować taneczno-teatralną paradę.

Jak rozgrzać się przed wspólną zabawą?

Najlepiej z Julie Yousef i Juliette Nicolotto z zespołu Artonik, którzy 17 czerwca o godz. 11:00 poprowadzą rogrzewkę w Generatorze Malta na placu Wolności.

Czy mogę przynieść swój telefon komórkowy lub aparat fotograficzny?

Oczywiście! Chcemy, byś dzielił się wspomnieniami, zdjęciami i filmikami. Pamiętaj jednak, by zabrać ze sobą np. torebkę foliową, która ochroni ekran Twojego urządzenia przed ewentualnymi zabrudzeniami.

Jaką trasą przejdzie pochód?

Ruszamy o godz. 19.00 z placu przed Teatrem Polskim w Poznaniu, następnie przejdziemy ul. 27 Grudnia, by zakończyć pochód przy fontannie na placu Wolności. Do wspólnej zabawy dołączyć można w każdym miejscu i każdym momencie! Wstęp wolny.