Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski

Rozmowa jest sztuką, ponieważ otwiera na to, co nieznane. Dzięki niej – jak udowadnia swoimi działaniami Lotte van den Berg – możemy przejść wewnętrzną przemianę – zapowiada Michał Merczyński, dyrektor Malta Festival Poznań. „Rozmowa agonistyczna”, „Rozmowa bez słów”, „Parlament rzeczy” – trzy odsłony cyklu „Building Converstation” Lotte van den Berg będą się zaczynać i kończyć na placu Wolności.

Czy znajdziesz wspólny język z innymi uczestnikami rozmów z cyklu „Building Conversation”? To Ty jesteś bohaterem rozpoczynającego się dziś Idiomu Paradoks widza. Jak zareagujesz na atak bodźców przeprowadzony przez Japonki z Miss Revolutionary Idol Berserker? Do czego sprowokuje Cię pierwszy tableau vivant Driesa Verhoevena na ul. Półwiejskiej? O swoich wrażeniach możesz porozmawiać z maltańskimi artystami. Już dziś o godz. 12:00 zadaj pytanie na temat Idiomu, jego kuratorce Lotte van den Berg. W kolejnych dniach zapraszamy o godz. 13:00 na rozmowy z takimi artystami, jak Miss Revolutionary Idol Berserker, Ant Hampton, Julian Hetzel, a także Pippo Delbono.