Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski

Jak co roku pozytywną energią plac Wolności i radiowe fale wypełnia zespół Trójki – Polskiego Radia. Na polskieradio.pl wysłuchać można już dwugodzinnej „Zagadkowej niedzieli", w której Kasia Stoparczyk razem z zaproszonymi gośćmi zdradza dlaczego rodziny z dziećmi powinny odwiedzić Poznań podczas Malty. Dziś Michał Nogaś poprowadził specjalne wydanie „Do południa” w całości nadawane z Generatora Malta na placu Wolności. Relacje z festiwalu przedstawia także Agnieszka Obszańska w audycji „Do południa" oraz środowym i czwartkowym „Terenie Kultura".

Trzy wyjątkowe audycje z Poznania poprowadzi Barbara Marcinik: jutrzejszy „Klub Trójki” o Paradoksie widza, czwartkową „Trójkę pod księżycem” oraz niedzielny „Magazyn Bardzo Kulturalny”, podczas którego twórcy spektaklu „Ksenofonia. Symfonia dla Innego" zdradzą kulisy projektu. . W sobotę do Michała Nogasia i Agnieszki Obszańskiej dołączy Agnieszka Szydłowska by wspólnie poprowadzić z placu Wolności „Radiowy Dom kultury” a wieczorem wytańczyć szalone trójkowe Silent Disco.