Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

Mikołaj Mikołajczyk / fot. Marcin Oliva Soto
GaleriaMikołaj Mikołajczyk / fot. Marcin Oliva Soto

W widowisku z okazji obchodów 60. rocznicy Powstania Poznańskiego Czerwca 1956, organizowanym przez Malta Festival Poznań weźmie udział 35 tancerzy, w tym 5 solistów wyłonionych w castingu. Solistki i soliści oraz tancerki i tancerze zespołowi mogą zgłaszać się do poniedziałku 3 kwietnia.

Wymagania: wyszkolenie fizyczne i taneczne, umiejętność tańca synchronicznego oraz pracy w zespole tanecznym.

Casting odbędzie się 13-14 kwietnia w Poznaniu a próby widowiska odbywać się będą w maju i czerwcu. 28 czerwca tancerze wystąpią w spektaklu w reżyserii Jana Komasy i choreografii Mikołaja Mikołajczyka. Pokaz odbędzie się na na placu Mickiewicza w Poznaniu..

Zgłoszenia zawierające biogramy artystyczne, zdjęcie sceniczne lub nagranie wideo można przesyłać na adres: contact@malta-festival.pl do 3 kwietnia 2016 r do godz. 23.59.

Fundacja Malta nie zwraca kosztów podróży i pobytu związanych z castingiem. Szczegółowe warunki udziału tancerzy w widowisku będę ustalane indywidualnie z wyłonionymi osobami.