Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. Fundacja Malta
Galeriafot. Fundacja Malta

Nie trzeba umieć tańczyć, ani być aktorem. Francuski zespół Artonik zaprasza wszystkich chętnych – dzieci w wieku od 9 lat, młodzież, dorosłych i seniorów, do współtworzenia plenerowego spektaklu „The Color of Time”. Wolontariusze razem z Krystyną Lamą Szydłowską i Zofią Tomczyk, poznańskimi tancerkami, spotkają się przed pokazem, żeby wspólnie przygotować taneczno-teatralną paradę.

Współtwórcy spektaklu będą razem z francuskim zespołem zmieniać kolor nieba, puszczać sztuczne ognie i zachęcać innych do zabawy. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres contact@malta-festival.pl, w tytule maila wpisując „ARTONIK”, podając swoje imię, nazwisko i wiek, lub telefonicznie do Marty Seredyńskiej, tel. 607 350 828, do dnia 30 maja.

Obejrzyj, jak Alain Beauchet, lider Artonik, oraz Krystyna Szydłowska i Zofia Tomczyk, poznańskie tancerki współtworzące pokaz, zapraszają do zabawy i wspólnego otwarcia Malta Festival Poznań na ulicach miasta.