Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

Zieloną przerywaną linią zaznaczono ulice wyłączone z ruchu na czas parady.
GaleriaZieloną przerywaną linią zaznaczono ulice wyłączone z ruchu na czas parady.

W piątek 17 czerwca w godz. 19:00-20:30, w związku z  otwarciem Malta Festival Poznań 2016, nastąpią zmiany w organizacji ruchu na ul. 27 Grudnia i pl. Wolności. Na czas imprezy wstrzymany zostanie ruch pojazdów, w tym tramwajów i rowerów, w ciągu: ul. 27 Grudnia - pl. Wolności (po stronie południowej). W tym czasie funkcjonować będą śluzy na skrzyżowaniach ul. 27 Grudnia z ul. Ratajczaka i Al. Marcinkowskiego. Utrzymany zostanie ruch tramwajowy w ciągach ulic: Fredry, Gwarna, Święty Marcin. Trasy objazdów poprowadzono ulicami: Ratajczaka, Św. Marcin, al. Niepodległości, ul. Libelta, pl. Cyryla Ratajskiego, ul. Mielżyńskiego oraz pl. Wolności (strona północna), ul. 3 Maja, pl. Cyryla Ratajskiego, ul. Mielżyńskiego.

W związku z wydarzeniem organizowanym w ramach festiwalu Malta 2016, w dniu 17 czerwca, w godzinach od 19.00 do 20.30, nastąpią zmiany w organizacji ruchu na ul. 27 Grudnia i pl. Wolności. Na czas imprezy wstrzymany zostanie ruch pojazdów, w tym tramwajów, w ciągu ul. 27 Grudnia - pl. Wolności (po stronie południowej).

Poniżej zmienione trasy tramwajów nr 5, 9, 13, 16 i 27:

Tramwaje linii nr 9 i 27 z Dębca pojadą trasą:

... - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - rondo Kaponiera - ...

W kierunku przeciwnym tramwaje będą kursowały bez zmian, ulicami Fredry - Gwarna - Święty Marcin.

Tramwaje linii nr 5, 13 i 16 z Rataj pojada trasą:

... - Jana Pawła II - rondo Śródka - Wyszyńskiego - plac Wielkopolski - 23 Lutego - plac Ratajskiego - Mielżyńskiego - ... - Fredry

W kierunku przeciwnym tramwaje będą kursowały bez zmian, czyli przez rondo Kaponiera - Święty Marcin (linie nr 5 i 13) oraz Fredry - Gwarna - Święty Marcin (linia nr 16).

Więcej informacji: zdm.poznan.pl/informacje