Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

Fotografia dzięki uprzejmości: niesmigielska.com
GaleriaFotografia dzięki uprzejmości: niesmigielska.com

Trwające lato zachęca do spędzania wolnego czasu w ogrodach społecznościowych. Mikołaj Tkacz, członek grupy Maszin i twórca muzyki eksperymentalnej, we wtorek i środę, 13 i 14 września, poprowadzi warsztaty komiksowe w Ogrodzie Wilda [bezpłatne zapisy na ogrodwilda@malta-festival.pl]. W piątek, 16 września, spotkamy się tam także z Łukaszem Długowskim, podróżnikiem, dziennikarzem „Gazety Wyborczej”, autorem książki „Mikrowyprawy w wielkim mieście”. Po rozmowie planujemy wycieczkę na Łęgi Dębińskie, aby poczuć miasto z innej strony. Sezon w Ogrodzie Wilda zamkniemy muzycznym Showcase’em Zwierzęcym. Zagrają: Deer Daniel, The Moondogs oraz Dzika dj'ka PUT:IN, czyli Agnieszka Różyńska.

W Ogrodzie Łazarz we wtorek, 13 września, razem blogerką Zielona wśród ludzi, nauczymy się jak dbać o swoją skórę za pomocą naturalnych składników. W piątek, 16 września, rozpoczniemy wspólnymi porządkami w ogrodzie razem z Kasztelanią Ostrowską, by wspólnie spędzić wieczór na plenerowym pokazie filmu „Cuda”. Obraz, który wyreżyserowała Alice Rohrwacher, jest zwycięzcą Grand Prix na festiwalu w Cannes.