Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

źródło: www.culturalfoundation.eu/idea-camp-2017
Galeriaźródło: www.culturalfoundation.eu/idea-camp-2017

Zainicjowany w 2014, Idea Camp to tygodniowa platforma współpracy organizowana w kooperacji z sześcioma organizacjami działającymi w ramach akcji i programu badawczego Connected Action for the Commons: Culture 2 Commons (Chorwacja); Les Têtes de l’Art (Francja); Krytyka Polityczna (Polska); Oberliht (Mołdawia); Platoniq - Goteo (Hiszpania); oraz Subtopia (Szwecja).

Następny Idea Camp zatytułowany Moving Communities (Poruszając Wspólnoty), którego współgospodarzem będzie Platoniq z Hiszpanii, odbędzie się w dniach od 1 do 3 marca 2017. Na Idea Camp spotka się 50 wybranych uczestników, których pomysły zaczerpnięte będą z praktyki pracy w kulturze w celu kultywowania większej solidarności i równości w społeczeństwie – oraz silniejszego poczucia sprawiedliwości społecznej. Po Idea Camp, uczestnicy będą poproszeni o przedstawienie konkretnych planów dalszych badań oraz zgłębiania swoich pomysłów. Spośród wybranych 25 pomysłów, twórcy otrzymają grant w wysokości 10 000 € każdy na badania i rozwój.

Więcej informacji o Idea Camp na: www.culturalfoundation.eu/idea-camp-2017

Na powyższej stronie znajdziesz również “pakiet informacji”, który będzie pomocny w rozprzestrzenianiu informacji o naszym naborze.

Chcemy, by Idea Camp 2017 był tak inkluzywnym wydarzeniem kulturalnym jak to tylko możliwe, by uczestnicy i ich propozycje reprezentowali szerokie spektrum doświadczeń i perspektyw.