Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. Fundacja Malta
Galeriafot. Fundacja Malta

Rozpoczynamy zapisy na warsztaty fotografii kulinarnej „Widz od kuchni”, które zorganizujemy wspólnie z Kukbukiem i Olympusem!

Na warsztaty fotograficzne, które odbędą się podczas Malta Festival Poznań w dniach 25-26 czerwca, zapraszamy wszystkich miłośników fleszy oraz amatorów pięknych ujęć. Tematem spotkania będą zmiany w oczekiwaniach widza/odbiorcy książek kulinarnych na przestrzeni lat. Zajęcia poprowadzi blogerka – Magda Klimczak (daretocook.pl). Wspólnie przeanalizujemy, jak zmieniały się oczekiwania widza/odbiorcy książek kulinarnych na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Prowadząca warsztaty pokaże zarówno kilka stylizacji sprzed lat, jak i tych najnowszych. Podyskutujemy też o trendach i rokowaniach na przyszłość.

Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl (w tytule „Widz od kuchni”) interpretację hasła: „Widz od kuchni” w dowolnej formie (tekst, video, zdjęcie itp.). 60 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy udziałem w warsztatach. Konkurs trwa od 1 do 19 czerwca.

W każdym dniu odbędą się dwie tury warsztatów (w godzinach 10-13 oraz 14-17). Łącznie wyłonimy w konkursie 60 osób. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Kukbuka.