Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

Miss Revolutionary Idol Berserker: Rozgrzewka / fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaMiss Revolutionary Idol Berserker: Rozgrzewka / fot. Maciej Zakrzewski

O poranku nasze ulubione Japonki z Miss Revolutionary Idol Berserker dodały nam energii na cały dzień; była okazja do rozmowy oraz wspólnej rozgrzewki. Na Półwiejskiej ruszyła też instalacja Driesa Verhoevena. Na placu odbywały się zajęcia artystyczne: „Wolno na warsztacie” oraz „O nić nam nie chodzi”. Po południu rozpoczęło się „Building Conversation/ Agonistic Conversation”, wieloelementowy projekt, rozwijany przez Lottę van den Berg, który przedstawia rozmowę jako dzieło sztuki.
W ogrodach miasta odbyły się występy teatralne i muzyczne, takie jak „Sleepin”, czyli internetowe muzeum snu. Dzień zakończyliśmy muzykalnie, rewelacyjnym, jak zwykle, koncertem zespołu Moullinex oraz okazją do tańca na Silent disco. Dla tych, którzy preferują spokojniejsze nuty, w Domu Książki odbył się 8-godzinny koncert muzyczny Kakofonikt, który dźwiękami na pograniczu transu i hipnozy utulił widzów do snu.