Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

Kuchnia Ichnia i Przyjaciele: Wolno śniadanie / Kooperatywne śniadanie / fot. Maciej Zakrzewski
GaleriaKuchnia Ichnia i Przyjaciele: Wolno śniadanie / Kooperatywne śniadanie / fot. Maciej Zakrzewski

Dzień rozpoczęliśmy kooperatywnym śniadaniem i porannymi warsztatami ruchowymi dla dzieci „Razem raźniej” z Krystyną „Lamą” Szydłowską. Przez cały niedzielę na placu Wolności odbywały się aktywności dla dzieci i dorosłych: „Teatr kamishibai. Bajki świata”, „O nić nam nie chodzi”, „Czy to niewidzialne dzieci?”, oraz „Golden eye. Warsztaty otworkowej fotografii szpiegowskiej”. Po południu, wielu maltańczyków przybyło na “Modlitwę o deszcz”, instalację muzyczną według książki Wojciecha Jagielskiego i spotkanie z reporterem prowadzone przez Michała Nogasia z radiowej „Trójki”.

W Ogrodzie Łazarz w świetle zachodzącego słońca odbył się koncert zespołu Asia i Koty. Wieczorem na placu Wolności wystąpił teatr improwizowany Klancyk ze spektaklem „Tymczasem gdzieś indziej”. Wieczór zakończyliśmy w pustostan przy ulicy Szkolnej, który stał się przestrzenią performatywnego koncertu Wojtka Urbańskiego.