Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. Damian Borejko
Galeriafot. Damian Borejko

KURATORZY:

KRZYSZTOF ŁUKOMSKI – wykładowca Katedry Intermediów UAP oraz School of Form. Interesuje się interdyscyplinarnością współczesnej kultury i psychologią recepcji sztuki. Animator kultury, kurator nietypowych wystaw sztuki, inicjator wydarzeń artystycznych i programów edukacji kulturalnej. Działa na styku sztuki, designu i edukacji artystycznej. Jest konsultantem w wielu programach kulturalnych i edukacyjnych. Organizował i współtworzył kilkadziesiąt przedsięwzięć artystycznych w Polsce, Francji, Czechach, na Litwie, w Niemczech, USA, na Bałkanach, ostatnio także współkurator wieloletniego programu edukacji i wymiany kulturalnej pt. SOCIAL DESIGN FOR SOCIAL LIVING w Indonezji. Obecnie pracuje w Poznaniu, Szczecinie, Berlinie i Warszawie. Kiedy nie pracuje, podróżuje.

BARBARA BILON – studiowała na kierunku Design for Stage w Royal Central School of Speech and Drama w Londynie (2012). Podczas studiów projektowała zarówno scenografię, jak i kostiumy do produkcji teatralnych i performatywnych, pracowała również przy większych realizacjach, między innymi „As You Like It” w reżyserii Douglasa Rintoula. Projektuje wydarzenia kulturalne, tworzy kostiumy i scenografię. Od 2014 roku związana z Short Waves Festival. Obecnie studiuje na kierunku Communication Design w School of Form w Poznaniu.

Sekretne Projekty / Secret Projects:

Filip Figiel
Zuzanna Klein
Kalun Leung
Kuba Matuszczak
Patrycja Plich
Hubert Wińczyk
Marta Węglińska

Projekt Air-specific:
Dawid Misiorny

Miopia Teamwork:

Damian Borejko
Luiza Gawron & Mateusz Wawrowski
Ariel Jędrzejczak
Maria Mikołajczak
Szymon Paśko
Marta Pera
Sylwia Pisz
Oliwia Przybyła
Joanna Statucka
Samanta Walczewska
Zuzanna Warszczyńska
Sarah Wiśniewska
Monika Wątroba