Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski
 • Warsztaty dla dzieci 7-12 lat

  Czy zawsze chcemy być zauważani? Czy możemy stać się niewidzialni? Czy wolno nam obserwować innych? Skoro jesteśmy już niewidzialni to możemy krzyczeć, dziwnie się poruszać, śmiać, płakać? Stworzymy magiczną pelerynę niewidzialności, która da nam możliwość doświadczenia bycia „niewidzialnym”, a tym samym niewidzialnego przyglądania się światu. Jak na niewidzialnych zareagują ci, którzy myślą, że jednak nas widzą? Czy wiedzą, że to my na nich patrzymy?

 • CZYTOGRUSZKA
  Jesteśmy inspirującą alternatywą dla świata multimediów, który nas otacza.To rodzinne miejsce na mapie Poznania. Mieścimy się w domu pasywnym w wielkim ogrodzie w spokojnej okolicy. W naszej minimalistycznej przestrzeni zapraszamy do działań artystycznych, sportowych jak również samorozwojowych. Poszukujemy, doświadczamy, badamy, wchodzimy w relacje, bawimy się.
   

  Zofia Bednarek
  Współtwórczyni projektu CZYTOGRUSZKA. Absolwentka UAM w Poznaniu na Wydziale Studiów Edukacyjnych. Ukończyła również Liceum Muzyczne w klasie fortepianu. Pasjonatka Norweskich fiordów, jak również ciszy podwodnego świata. W swych działaniach docenia rolę chaosu i spontanicznej energii dziecięcej.

  Filip Brzyski
  Związany z Czytogruszką od pierwszych dni jej funkcjonowania. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Edukacji Artystycznej. Czynny rzeźbiarz, twórca scenografii do spektakli teatru Automaton jak również w ostatnim czasie współtwórca scenografii do opery „Pagliacci” Giannio-Schicchiego – wystawianej na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu. Marzyciel, uwielbia pracę z dziećmi, nie straszne mu nawet zabawy z błotem podczas wakacyjnych półkolonii. Nieustająco poszukuje w świecie inspiracji do niezapomnianych spotkań warsztatowych.

  Więcej informacji: www.czytogruszka.pl