Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski
  • Nie od dziś wiadomo, że ciało i głowa to jedno. Więc po intelektualnych pobudzeniach czas na ruch! Na placu Wolności, w centrum miasta, zapewni nam go Vinyasa Joga, czyli zorganizowana płynna sekwencja asan. Po zadbaniu o wewnętrzną i zewnętrzną równowagę, elastyczność oraz wytrzymałość ciała nadejdzie pora na rodzinny warsztat ruchowy. Sprawdzimy jak wspólne działanie, ruch i aktywność pozwala zbliżyć się nam do siebie. Swoje rozgrzewki pokażą także tancerze SBNT oraz artyści festiwalowi.

    Termin joga ma wiele znaczeń, ale dwa spośród nich oddają najpełniej istotę tego systemu: ujarzmienie i zjednoczenie. Spotkajmy się, by w wielkim gronie kontynuować pracę nad naszym ciałem i duchem. Ubiegłoroczny sukces jogi na placu Wolności był fantastycznym przykładem narodzin energetyczno-społecznej więzi.


     

  • ULLA WILCZYŃSKA-KAŁAK – od 2013 roku prowadzi Studio Namaste Yoga SNY. Swoja przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku podczas studiów podyplomowych na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a kontynuowała w Australii, gdzie poznała wielu wyjątkowych mentorów. W roku 2012 wymyśliła i zorganizowała wakacyjną jogę na świeżym powietrzu – Jogę przy Fontannie, która odbywa się w samym centrum Poznania od tamtej pory co roku.