Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. mat. prasowe
Galeriafot. mat. prasowe
  • Połączenie muzyki i fotografii, które zainspirowane zostało długimi podróżami po świecie. Za projekt odpowiedzialny jest Siergiej Oniszenko, wędrowiec z Ukrainy, który podróżując autostopem dookoła świata rozprzestrzenia swoje indie-folkowe utwory, kombinacje nonkonformizmu i pomysłów godnych generacji bitników.

    W czerwcu 2013 roku Sergiej opuścił rodzinny Charków na Ukrainie i trzymając w ręku gitarę podążył w stronę wschodzącego słońca. To był początek podróży, o której marzył od zawsze. Od tego czasu zagrał blisko 250 koncertów w 200 miastach, odwiedził m.in. Rosję, Chiny, Vietnam, Kambodżę, Malezję, Singapur, Indonezję czy Australię.

    Każdy koncert Siergieja odbywa się przy udziale lokalnych muzyków, a każdy utwór powstał w innym zakątku świata. Eksperymenty z dźwiękiem i współpraca z publicznością potrafią przekształcić ten jednoosobowy zespół w duet czy też w znacznie większy, improwizujący skład. Make Like a Tree przeniesie Was w świat natury, lasów, gór i wietrznych, tropikalnych plaż, pokażą wolność związaną z życiem w drodze.

    Przed koncertem zapraszamy dzieci na warsztaty fotograficzne.

    Dołącz do wydarzenia na Facebooku