Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. archiwum domowe
Galeriafot. archiwum domowe
  • z cyklu: Nowe nawyki patrzenia

    „Miasto za kulisami codziennego teatru, czyli jak przedrzeć się przez scenografię wizerunku” to dwudniowe warszaty reporterskie (18.06., 27.06.).

    Najciekawsze historie miejskie, które drażnią, nie dają spać, kołaczą sercem, pochowane są w piwnicach, na strychach, na cmentarzach, albo zaklejone skrzętnie plakatami z napisem „Najlepsze miasto do życia”. Jak znaleźć do nich drogę? Uczestnicy dwudniowych warsztatów reporterskich poszukają odpowiedzi wspólnie z Marcinem Kąckim, dziennikarzem śledczym, reporterem „Dużego Formatu”, autorem książek „Maestro. Historia milczenia” i „Białystok”.

  • MARCIN KĄCKI – dziennikarz „Gazety Wyborczej”, reporter „Dużego Formatu”. Zajmuje się dzienni¬karstwem śledczym, społecznym i historycznym. Zdo¬bywca tytułu Dziennikarza Roku w konkursie Grand Press (2007) i dwóch nagród „Watergate” przyznawa¬nych przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich (2007). Był także siedmiokrotnie nominowany do nagrody Grand Press w kategorii „Dziennikarstwo śledcze, news i reportaż”. Autor książek „Lepperiada”, „Maestro. Historia milczenia” i „Białystok”.