Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski
  • Rodzinna Fundacja Generacja z Gdańska nauczy nas, jak stworzyć przenośny ogród w słoiku. Podczas warsztatów udowodni, że uprawiać rośliny można wszędzie. Założymy podłoże, posadzimy rośliny, podlejemy dzieło i schowamy do plecaka! To naprawdę działa. Rozbudzimy również zmysły podczas robienia haiku kulinarnego, muzycznego, fotograficznego, olfaktorycznego i ruchowego. W efekcie wprowadzimy poezję do naszego ogrodu.
     

  • Misja Generacji to wspólne tworzenie. Więzi, wydarzeń, rzeczy i miejsc. Jesteśmy po to, by działać na rzecz oddolnych inicjatyw. Misja rodzinna:
    MAŁGORZTA ZAMORSKA-MISZTAL – prezes to pedagog ulicy, streetworkerka, poetka haiku. W organizacjach pozarządowych od 2006 roku. Współpracowała z Polskim Stowarzyszeniem Pedagogów i Animatorów KLANZA, tworząc cykl projektów dla dzieci wykluczonych społecznie ("Wyjdziesz?", "Kino Podwórkowe"). Autorka warsztatów bajkoterapeutycznych i samorozwojowych dla kobiet. Laureatka międzynarodowych konkursów haiku. Mama Kaja i Jeremiego, żona Witolda.
    WITOLD – psycholog rozwija swoje umiejętności dogoterapeutyczne - ukończył kurs dogoterapii I stopnia. Ma doświadczenie managerskie w zarządzaniu małymi firmami. Współorganizator festiwali i eventów komercyjnych, animator i szkoleniowiec. Performer. Miłośnik zwierząt, znawca wina. Mąż pani Prezes.