Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski
 • Warsztat rodzinny (dzieci 4-12 + rodzice)

  Czy krzesło służy tylko do siedzenia? A co jak na nim stanę, lub się położę? Od czego zależy ile widzimy z danego miejsca? Czy to prawda, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia? Czy można w tramwaju mieć własne krzesło? Czy jak usiądziemy na dworze na krześle, to poczujemy się jak w teatrze? Sprawdźmy to! Wybuduj z nami własny punkt widzenia!

 • CZYTOGRUSZKA
  Jesteśmy inspirującą alternatywą dla świata multimediów, który nas otacza.To rodzinne miejsce na mapie Poznania. Mieścimy się w domu pasywnym w wielkim ogrodzie w spokojnej okolicy. W naszej minimalistycznej przestrzeni zapraszamy do działań artystycznych, sportowych jak również samorozwojowych. Poszukujemy, doświadczamy, badamy, wchodzimy w relacje, bawimy się.
   

  Zofia Bednarek
  Współtwórczyni projektu CZYTOGRUSZKA. Absolwentka UAM w Poznaniu na Wydziale Studiów Edukacyjnych. Ukończyła również Liceum Muzyczne w klasie fortepianu. Pasjonatka Norweskich fiordów, jak również ciszy podwodnego świata. W swych działaniach docenia rolę chaosu i spontanicznej energii dziecięcej.

  Filip Brzyski
  Związany z Czytogruszką od pierwszych dni jej funkcjonowania. Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Edukacji Artystycznej. Czynny rzeźbiarz, twórca scenografii do spektakli teatru Automaton jak również w ostatnim czasie współtwórca scenografii do opery „Pagliacci” Giannio-Schicchiego – wystawianej na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu. Marzyciel, uwielbia pracę z dziećmi, nie straszne mu nawet zabawy z błotem podczas wakacyjnych półkolonii. Nieustająco poszukuje w świecie inspiracji do niezapomnianych spotkań warsztatowych.

  Więcej informacji: www.czytogruszka.pl