Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. klancyk.pl
Galeriafot. klancyk.pl
  • Każdy choć raz znalazł się w sytuacji, w której nie do końca wiadomo, co powiedzieć i jak się zachować. Pikanterii sytuacji dodaje często jej publiczny charakter. Kiedy rozsypują się plany i wszystko bierze w łeb, trzeba wyjść poza strefę komfortu i spotkać się z nieznanym. Sztuka improwizacji bada właśnie tę przestrzeń i pomaga się z nią oswoić. W czasie warsztatów próbujemy się zmierzyć z niestandardowym schematem zachowania w przestrzeni miejskiej.

    z cyklu: Ewolucja na R

    Nawiązując do Idiomu, który redefiniuje role aktora, widza i świadka, oraz biorąc pod uwagę funkcję, jaką w ostatnich miesiącach pełni plac Wolności jako miejsce publicznej debaty i ścierania się różnych racji, chcemy zaprosić uczestników na cykl działań wyposażających ich w „narzędzia" do demonstrowania poglądów w przestrzeni miasta. Temat traktujemy jednak z przymrużeniem oka, w końcu główną „bronią” protestujących jest coraz częściej ironia.