Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. K PICTURES, dzięki uprzejmości Art Stations Foundation
Galeriafot. K PICTURES, dzięki uprzejmości Art Stations Foundation
  • Zabierz swoją pociechę na wspólny warsztat ruchowy! Razem poszukamy zabawy poprzez taniec i dowiemy się, jak możemy wpleść więcej tańca do naszego życia codziennego. Sprawdź, o ile łatwiej będzie Ci zbudować więź z Twoimi pociechami za pomocą mowy całego ciała, zyskując w ten sposób całą gamę nowych środków komunikacji. Zobacz, jak wspólne działanie, ruch i aktywność pozwalają wam zbliżyć się do siebie.

  • KRYSTYNA LAMA SZYDŁOWSKA – tancerka, performerka, animatorka. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca 2015. Współpracuje ze Stary Browar Nowy Taniec. Brała udział w wielu spektaklach m.in.: Witolda Jurewicza W, Janusza Orlika Not perfect, Isabelle Shad Collective Jumps. Od 2009 roku prowadzi taneczne zajęcia oraz warsztaty. Z dziećmi pracuje ruchowo w ramach programu Stary Browar Nowy Taniec oraz w pracowni Pluszarnia. Wraz z Zofią Tomczyk stworzyła Fundację KINESTREFA, by szerzyć wiedzę na temat Improwizacji w Kontakcie. Obecnie związana z CENTRUM AMARANT, gdzie prowadzi autorskie zajęcia - Ruch Kreatywny. W tanecznych poszukiwaniach sięga po różne formy rozwoju i techniki. W ruchu szuka nieskończoności, prawdy i autentyczności.