Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

The Moondogs
GaleriaThe Moondogs
 • Ogród Wilda kończy sezon z wrodzoną sobie dziką energią! Zapraszamy na Showcase Zwierzęcy, czyli muzyczne zamknięcie tegorocznych działań na Wildzie. Wstęp wolny w ilości dowolnej! Przytrzymamy srokę za ogon, poczujemy się jak ryby w wodzie, a na koniec wybierzemy się jak sójki za morze.

  Zwierzęta, które będą migrować na południe przez Ogród Wilda:

  Deer Daniel

  Deer Daniel to nowy zespół z Jeżyc. Trzy wokale, pianino, gitara, skrzypce, bas i perkusja razem generują kojące dźwięki, których dobrze słucha się w niedzielne popołudnia.
  Inspirują się lasami, Islandią i anglosaskim indie folkiem. Najchętniej grają na skwerach, w podwórkach i ogrodach.

  Posłuchajcie

  The Moondogs

  Zespół The Moondogs łączy w swojej muzyce nowoczesne spojrzenie na psychodeliczny rock, z klasycznymi gitarowymi brzmieniami spod znaku acid rocka. Ich muzykę można zaliczyć do szeroko pojętej fali „neo-psychodeli” inspirowanej takimi zespołami jak Tame Impala, Pond czy Temples. Twórczość zespołu splatają chwytliwe gitarowe riffy, melodyjny wokal i syntezatorowe odloty. Zespół powstał w 2015 roku prezentując publiczności kilka debiutanckich utworów. Po przerwie związanej ze zmianami w składzie, wraca z pierwszą, oficjalną EPką, wydaną w czerwcu 2016 roku.

  Posłuchajcie

  Na koniec zwierzęcą energią będzie można się zachłysnąć dzięki Dzikiej dj'a PUT:IN Agnieszka Różyńska. DJ set, jaki dla nas zaprezentuje będzie obfitował w dzikie dźwieki.

  Wrócimy na wiosnę, jako rosłe jaskółeczki!