Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. Antoni Mączyński
Galeriafot. Antoni Mączyński
  • Dzisiaj manifestowanie przekonań jest naszym prawem i przywilejem. Wymyślamy slogany, robimy transparenty i idziemy pokazywać co myślimy. Jak sformułować hasło i jakich kolorów użyć? Co zrobić, żeby nasz przekaz był jasny, klarowny i przejrzysty, a nie gubił się na tle wielu innych? Porozmawiamy o tym na warsztacie. Wcześniej sprawdzimy jak zmieniała się estetyka transparentów w ciągu ostatnich 100 lat. Na koniec zaprojektujemy i wykonamy własne.

    Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Aby wziąć w nich udział, wyślij maila na zapisy@malta-festival.pl z propozycją hasła na transparent.
     

    z cyklu: Ewolucja na R
    Nawiązując do Idiomu, który redefiniuje role aktora, widza i świadka, oraz biorąc pod uwagę funkcję, jaką w ostatnich miesiącach pełni plac Wolności jako miejsce publicznej debaty i ścierania się różnych racji, chcemy zaprosić uczestników na cykl działań wyposażających ich w „narzędzia" do demonstrowania poglądów w przestrzeni miasta. Temat traktujemy jednak z przymrużeniem oka, w końcu główną „bronią” protestujących jest coraz częściej ironia.