Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. Wojciech Grzędziński
Galeriafot. Wojciech Grzędziński
  • Pierwszego dnia przejrzymy zdjęcia, które przyniosą ze sobą uczestnicy warsztatów. Skupimy się na pojedynczych fotografiach. Zastanowimy się jak szukać tematów zdjęć, jak selekcjonować plany, wybierać przestrzeń i komponować światło. W części praktycznej uczestnicy zrealizują temat w przestrzeni miejskiej i wspólnie omówimy rezultaty. Warsztaty poprowadzi Wojciech Grzędziński, fotoreporter, laureat Word Press Photo, w latach 2011-2015 osobisty fotograf Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

    Format warsztatów zaprojektowany jest dla osób, które mają doświadczenie w pracy z obrazem. Do zgłoszenia prosimy załączyć 10-15 samodzielnie wykonanych zdjęć. Zapisy zbieramy do 16.06. Informacje o przyjęciu na warsztaty podamy 20.06.
     

  • WOJCIECH GRZĘDZIŃSKI – fotoreporter. Laureat konkursów forograficznych World Press Photo, Visa D’Or, NPPA, Sony World Photography Awards, Grand Press Photo i in. Autor zdjęcia roku 2009 i zdjęcia dekady (2014) w konkursie BZWBK Press Photo. Juror ogólnopolskich i lokalnych konkursów fotograficznych. Jako fotoreporter wojenny pracował m.in. w Libanie, Gruzji, Sudanie Południowym i Afganistanie. W latach 2011–2015 szef zespołu fotografów w Kancelarii Prezydenta RP i fotograf osobisty Prezydenta RP.