Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. Aleksandra Kosicka
Galeriafot. Aleksandra Kosicka
  • Zanim z aparatami Olympusa w ręku zaczniemy poszukiwać najlepszych ujęć dla np. kremu ze szparagów, penne z pomidorami czy sernika z brzoskwinią, przeanalizujemy wspólnie jak zmieniały się oczekiwania widza/odbiorcy książek kulinarnych na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Prowadzący warsztaty pokaże zarówno kilka stylizacji sprzed lat, jak i tych najnowszych. Podyskutujemy też o trendach i rokowaniach na przyszłość.

    Na warsztaty fotograficzne zapraszamy wszystkich miłośników fleszy oraz amatorów pięknych ujęć. Tematem spotkania będą zmiany w oczekiwaniach widza/odbiorcy książek kulinarnych na przestrzeni lat. Zajęcia poprowadzi blogerka – Magda Klimczak (daretocook.pl).

    Aby wziąć w nich udział wystarczy wysłać na adres konkurs@kukbuk.com.pl (w tytule „Widz od kuchni”) interpretację hasła: „Widz od kuchni” w dowolnej formie (tekst, video, zdjęcie itp.). 60 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy udziałem w warsztatach. Konkurs trwa od 1 do 19 czerwca.

    W każdym dniu odbędą się dwie tury warsztatów (w godzinach 10-13 oraz 14-17). Łącznie wyłonimy w konkursie 60 osób.

    Partnerem technologicznym warsztatów jest Olympus. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Kukbuka.