Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. Klaudyna Schubert
Galeriafot. Klaudyna Schubert
 • Wspólnie zakończymy sezon, podsumujemy to co się wydarzyło, podzielimy się wrażeniami – który koncert był najlepsze, jakie warsztaty nas zadziwiły i najwięcej nauczyły. Będzie okazja do rozmów, oraz wspólnego rozgrzewającego pikniku. Całość uświetni artystka z Krakowa – Viittuma. Elektroniczne dźwięki i przepiękny głos wokalistki sprawią, że ta jesienna niedziela w ogrodzie zaczaruje nas i sprawi, że pożegnanie stanie się radosnym początkiem oczekiwania na wiosnę.

  Zapraszamy na taneczny, muzyczny, rękodzielniczy i smaczny koniec sezonu w Ogrodzie Łazarz. Zrobimy wszystko, żeby się rozgrzać, dobrze bawić i zamknąć sezon tak samo pięknie jak go przywitaliśmy! – zapowiada Pola Kowalczyk, mieszkanka sąsiadującego z ogrodem bloku, liderka tegorocznych działań na skwerze pod wierzbą. Będziemy piknikować, robić wspólnie czapki na zimę i planować wiosnę 2017. Na finał, w rytmie dream pop zagra i zaśpiewa Vittuma.

  PLAN DNIA
  16:00-17:30 – dzierganie czapek na zimę, piknik
  16.15-17:00 – nauka tańca breakdance
  17:30-18:30 – podsumowanie sezonu
  18:30-19:30 – koncert Vittuma

  Zaczniemy od wspólnej strawy i robótek ręcznych. Z myślą o dzieciach i dorosłych ogłaszamy ogrodowe czapkorobienie. My zapewniamy wełnę. Igły i szydełka, czyli wszystko to, dzięki czemu można wydziergać czapkę na zimę – mile widziane. 

  Na ogrodowej murawie, breakdance, bogaty w elementy akrobatyczne uliczny styl tańca, zaprezentuje z właściwą sobie wprawą i finezją Radek, porywając do zabawy wszystkie ogrodowe dzieciaki.

  Przynieście ze sobą domowe ciasto, jabłka z sadu czy śliwki z ryneczku a rozmowa będzie słodka i owocna jak zawsze. Na finał zagra krakowska Vittuma! To jednoosobowy projekt Magdy aka Vittumy – mieszanka kobiecego głosu, elektronicznego brzmienia oraz otaczających nas dźwięków, zarejestrowanych i wkomponowanych w muzykę. Dream pop, elektroniczny kolaż z przeuroczym, pełnym pasji i mocy wokalem
  soundcloud.com/vittuma