Używamy Cookies w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Dalesze korzystanie z tego serwisu oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności

Zamknij

17 - 28/06/2016

fot. M. Zakrzewski
Galeriafot. M. Zakrzewski
  • Uczestnicy wspólnie będą oswajali się z miejskimi roślinami. Poznając ich specyfikę i wymagania, dowiedzą się, które rośliny są odporne na miejskie warunki, czy i w jaki sposób można je wykorzystać, dlaczego są ważne dla miasta oraz kto jeszcze prócz nas może czerpać z nich korzyści? Wspólnie wcielimy się w rolę miejskich przyrodników, którzy przejdą przez każdy etap badawczo-poznawczy, od poszukiwania, przez rozpoznawanie, aż po wykorzystanie.
     

  • MARTYNA CZISZEWSKA – artystka. Architektka krajobrazu, doktorantka w Katedrze Sztuki Krajobrazu SGGW w Warszawie, animatorka kultury, autorka koncepcji BIENNALE NIEUŻYTKÓW nagrodzonej w konkursie FUTUWAWA 2014. Współpracowała m.in. z Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie, Fundacją Badań Przestrzeni Publicznej „TU”, Otwartym Jazdowem. Obecnie współprowadzi warsztaty rodzinne „Mała Teoria Ogrodu” w Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie. Tegoroczna stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.