-
12:00 0H25Teatr
HIKIKOMORI
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Gimnazjum i Liceum Akademickie Da Vinci przy Collegium Da Vinci -
12:00 0H24Teatr
PO DRUGIEJ STRONIE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Grupa Teatralna Flesz -
12:00 0H25Teatr
POP PHENOMENA
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
British International School of Wrocław -
12:00 0H25Teatr
SZKICE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Youth NGO Theater 23
-
12:00 0H25Teatr
DREAM FACTORIES
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
British International School of Cracow -
12:00 0H25Teatr
JA I TY MAMY TĘ SAMĄ KREW
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Georg-Büchner-Gymnasium -
12:00 0H25Teatr
KOŁYSANKA DO NADZIEI
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Klub Teatrynek / Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi -
12:00 0H15Teatr
REWOLUCJA
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Antalentet / III Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Kantego -
18:00 Warsztaty i Spotkania
Z NICZEGO. WARSZTATY TEATRALNE
OGRÓD WILDA
Teatr Granda UAM
-
12:00 0H20Teatr
DZBAN
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Lustrzani / Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego -
12:00 0H25Teatr
NIEZROZUMIANA
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Gimnazjum nr 9 -
12:00 0H25Teatr
THERE’S BEEN A MURDOCH
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Saint Roch’s Secondary School -
12:00 0H40Teatr
METAMORPHOSIS
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Escola Sagrada Família -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
PODCHODY I PODSŁUCHY
OGRÓD ŁAZARZ
Hubert Wińczyk
-
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA
Plac Wolności
Artonik / Julie Yousef i Juliette Nicolotto -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z LOTTE VAN DEN BERG I ZESPOŁEM MALTA FESTIVAL POZNAŃ
Plac Wolności
Forum / Q&A -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
15:30 2HWarsztaty i Spotkania
ROZPUSZCZAMY WICI. SPOTKANIE SIECIUJĄCE AMATORÓW MIEJSKICH ROŚLIN
Plac Wolności
Maciej Jędrzejczak -
16:00 0H50Teatr
EXTREME VOICES
Scena Robocza
Miss Revolutionary Idol Berserker -
18:00 0H30Warsztaty i Spotkania
MŁODA MALTA
Plac Wolności
Happening -
19:00 1H20Teatr
THE COLOR OF TIME
ulica 27 Grudnia
Artonik -
19:00 1HTeatr
WERA V.
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Laura Leish / Republika Sztuki Tłusta Langusta -
20:00 0H50Teatr
EXTREME VOICES
Scena Robocza
Miss Revolutionary Idol Berserker -
20:00 1H05Taniec
LAMENT. PAMIĘCI TADEUSZA RÓŻEWICZA
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Hala MTP2
Ewa Wycichowska / Polski Teatr Tańca -
20:30 1HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA. OPROWADZANIE KURATORSKIE
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
20:30 1HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA. WERNISAŻ
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
21:30 1HMuzyka
BALLADY I ROMANSE
Plac Wolności
Córki dancingu -
21:30 1HWarsztaty i Spotkania
MOCNY NOCNY START – BIEG MIEJSKI
Plac Wolności
Night Runners -
23:00 4HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
Sety didżejskie w słuchawkach -
23:00 1HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA. OPROWADZANIE KURATORSKIE
Plac Wolności
Miopia Teamwork
-
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA
Plac Wolności
Miss Revolutionary Idol Berserker -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 5HSztuki wizualne
O NIĆ NAM NIE CHODZI
Plac Wolności
A la Teatr -
12:00 1H30Dla dzieci
PATRZ! WOLNO KOCHAĆ. POKAZ FILMU I WARSZTATY DLA DZIECI
Plac Wolności
Maja Brzozowska-Brywczyńska / Duński Instytut Kultury -
12:00 5HWarsztaty i Spotkania
WOLNO NA WARSZTACIE
Plac Wolności
Grupa 000000 / Spółdzielnia „Z.U.O” (wear.coop) -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
13:00 2H30Warsztaty i Spotkania
MIASTO ZA KULISAMI CODZIENNEGO TEATRU
Plac Wolności
Warsztaty reporterskie z Marcinem Kąckim -
13:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z MISS REVOLUTIONARY IDOL BERSERKER
Plac Wolności
Forum / Q&A -
14:00 5HSztuki wizualne
CECI N’EST PAS DE L'ART
ulica Półwiejska
Dries Verhoeven -
15:00 2HDla dzieci
NA MIKROPLACU
Plac Wolności
Zofia Małkowicz -
16:00 0H50Teatr
EXTREME VOICES
Scena Robocza
Miss Revolutionary Idol Berserker -
16:00 3HWarsztaty i Spotkania
ROŚLINY JADALNE W MIEŚCIE. SPACER
Plac Wolności
Jadalnia Warszawa: Paulina Jeziorek i Jodie Baltazar -
16:00 4HTeatr
AGONISTYCZNA ROZMOWA / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
TEATR. SPOTKANIE Z MARIUSZEM BONASZEWSKIM
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
18:00 1HTaniec
WSPÓLNE
Galeria Art Stations +2
Renata Piotrowska-Auffret -
18:30 3HTaniec
FAJFY. SWING
Plac Wolności
Swing Craze -
19:00 1HTeatr
DEXTRAL
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Śląskie Laboratorium Pedagogiki Teatru / Teatr Porywacze Ciał / Republika Sztuki Tłusta Langusta -
19:00 2HMuzyka
SLEEPIN’
OGRÓD WILDA
Jakub Lemiszewski, Mikołaj Tkacz -
20:00 0H50Teatr
EXTREME VOICES
Scena Robocza
Miss Revolutionary Idol Berserker -
20:00 1H10Taniec
CZTERDZIEŚCI
Międzynarodowe Targi Poznańskie - Hala MTP2
Jo Strømgren / Polski Teatr Tańca -
21:30 1HMuzyka
MOULLINEX
Plac Wolności
Elsewhere -
21:30 1H30Teatr
VERSUS
Teatr Nowy w Poznaniu
Jędrzej Piaskowski / Teatr Nowy w Poznaniu -
23:00 4HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
Sety didżejskie w słuchawkach -
23:59 8HMuzyka
KAKOFONIKT
Dom Książki
Dream Machine
-
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
WOLNO ŚNIADANIE / KOOPERATYWNE ŚNIADANIE
Plac Wolności
Kuchnia Ichnia i Przyjaciele -
11:00 2HWarsztaty i Spotkania
ZIELNIK MIEJSKI
OGRÓD WILDA
Martyna Cziszewska, Daria Szarejko -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 1HDla dzieci
RAZEM RAŹNIEJ. RODZINNE WARSZTATY RUCHOWE
Plac Wolności
Krystyna Lama Szydłowska -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 1H30Dla dzieci
TEATR KAMISHIBAI. BAJKI ŚWIATA
Plac Wolności
Zielona grupa -
12:00 5HSztuki wizualne
O NIĆ NAM NIE CHODZI
Plac Wolności
A la Teatr -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
14:00 5HSztuki wizualne
CECI N'EST PAS UNE MERE
ulica Półwiejska
Dries Verhoeven -
14:00 3HWarsztaty i Spotkania
GOLDEN EYE. WARSZTATY FOTOGRAFII SZPIEGOWSKIEJ
Plac Wolności
Potworki -
15:00 2HDla dzieci
CZY TO NIEWIDZIALNE DZIECI? WARSZTAT RODZINNY
Plac Wolności
Czytogruszka -
16:00 2HWarsztaty i Spotkania
ZASTYGŁA HISTORIA. SPACER
Plac Wolności
Po Poznaniu -
16:00 4HTeatr
AGONISTYCZNA ROZMOWA / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WSPÓLNOTA. SPOTKANIE Z WOJCIECHEM JAGIELSKIM
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
17:00 1HWarsztaty i Spotkania
MODLITWA O DESZCZ. CZYTANIE PERFORMATYWNE
Plac Wolności
PWST w Krakowie / Joanna Bednarczyk -
19:00 1HTeatr
WOT TAKAJA ŻIZŃ
Scena Robocza
Teatr Biuro Podróży / Scena Robocza -
19:00 1HTeatr
WERA V.
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Laura Leish / Republika Sztuki Tłusta Langusta -
19:00 1H15Taniec
STANY WYŚNIONE
Stary Browar, Słodownia +3
Anna Nowicka -
19:00 1HMuzyka
ASIA I KOTY
OGRÓD ŁAZARZ
Koncert -
20:30 1H30Teatr
VERSUS
Teatr Nowy w Poznaniu
Jędrzej Piaskowski / Teatr Nowy w Poznaniu -
21:30 1H30Teatr
TYMCZASEM GDZIEŚ INDZIEJ
Plac Wolności
Teatr Improwizowany Klancyk / Paweł Szamburski -
21:30 0H30Muzyka
WARSTWY
ulica Szkolna 8 (pierwsze piętro)
Wojciech Urbański -
22:00 0H30Muzyka
WARSTWY
ulica Szkolna 8 (pierwsze piętro)
Wojciech Urbański -
22:30 0H30Muzyka
WARSTWY
ulica Szkolna 8 (pierwsze piętro)
Wojciech Urbański -
22:30 0H30Muzyka
WARSTWY
ulica Szkolna 8 (pierwsze piętro)
Wojciech Urbański -
23:00 0H50Film
TEGENLICHT / BACKLIGHT
Plac Wolności
Marka Europa
-
10:00 4HTaniec
GIVING AND RECEIVING FEEDBACK
Stary Browar, Słodownia +2
Bush Hartshorn -
10:00 12HSztuki wizualne
BEZPŁATNE BADANIE WZROKU. AKCJA KOLPORTAŻOWA
Plac Wolności
Grupa 000000 -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA. JOGA
Plac Wolności
Ulla Wilczyńska-Kalak -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 4HWarsztaty i Spotkania
RADOŚĆ DYSKOMFORTU. WARSZTAT IMPROWIZACJI
Plac Wolności
Teatr Improwizowany Klancyk -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
14:00 5HSztuki wizualne
CECI N'EST PAS DE L'AMOUR
ulica Półwiejska
Dries Verhoeven -
15:30 3HDla dzieci
ŚWIETLICA FREEDO
Plac Wolności
Aleksandra Piernikowska / Marcin Piątyszek -
16:00 4HTeatr
PARLAMENT RZECZY / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
16:15 1H30Warsztaty i Spotkania
SONG UNDER CONSTRUCTION / PIEŚŃ W BUDOWIE
Plac Wolności -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kino Wilda
Zdobądź szczyt -
17:40 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kino Wilda
Zdobądź szczyt -
18:00 3HWarsztaty i Spotkania
(PRZE)WIDZENIE. WARSZTATY ANTYDYSKRYMINACYJNE
Plac Wolności
Magda Szewciów -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
ZGASŁA AUREOLA. SPACER
Plac Wolności
Agnieszka Chlebowska, Elżbieta Niewiadomska -
18:00 1H30Warsztaty i Spotkania
WSPÓLNOTA. MIGRANCI
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
18:00 0H30Taniec
5 RZECZY ALBO KILKA TWIERDZEŃ O CHOREOGRAFII
Galeria Art Stations +2
Marta Ziółek -
18:20 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kino Wilda
Zdobądź szczyt -
19:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kino Wilda
Zdobądź szczyt -
19:40 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kino Wilda
Zdobądź szczyt -
20:00 1H10Teatr
ŚNIENIE
Fara Poznańska - Bazylika Kolegiacka
Monika Błaszczak -
20:30 0H40Teatr
BOSKI SMRÓD KLAJSTRU
Perfex
Marcin Wolny, Dorota Michalak -
21:00 1H45Film
POKAZY VIDEO PROJEKTÓW
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Lotte van den Berg -
21:00 1H30Teatr
FABULARNY PRZEWODNIK PO OSTATNICH POŻEGNANIACH
Plac Wolności
Aneta Groszyńska, Błażej Staryszak, Michał Sufin / Klub Komediowy w Warszawie -
23:00 1HFilm
POLA WIDZENIA
Plac Wolności
Pokaz filmów o recepcji miasta, migracji i wspólnocie
-
10:00 4HTaniec
GIVING AND RECEIVING FEEDBACK
Stary Browar, Słodownia +2
Bush Hartshorn -
10:00 14HSztuki wizualne
NIESORT
Plac Wolności
Liliana Piskorska -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 1HDla dzieci
SENSOPLASTUSIE. WARSZTATY
Plac Wolności
Jagoda Karalus, Magdalena Pietrzak, Ewa Sławicz -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA
Plac Wolności
Pippo Delbono -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 4HWarsztaty i Spotkania
MIASTO W KILKA SEKUND. WARSZTAT FILMU ANIMOWANEGO
Plac Wolności
Aleksandra Dudczak / Piotr Buratyński -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
14:00 5HSztuki wizualne
CECI N'EST PAS LE FUTUR
ulica Półwiejska
Dries Verhoeven -
15:30 3HDla dzieci
ŚWIETLICA FREEDO
Plac Wolności
Aleksandra Piernikowska / Marcin Piątyszek -
16:00 4HTeatr
PARLAMENT RZECZY / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
(PRZE)WIDZENIE. WARSZTATY ANTYDYSKRYMINACYJNE
Plac Wolności
Magda Szewciów -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
MIASTO. PUSTOSTANY
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
MIKROKOSMOS. SPACER
Plac Wolności
Dominik Kielban, Agnieszka Kłos -
18:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
18:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
19:00 0H40Teatr
BYŁO SUPER, ALE COŚ SIĘ ZEPSUŁO
Centrum Amarant
Teatr Post Factum -
19:00 1H30Warsztaty i Spotkania
DŁUGI STÓŁ
Plac Wolności
Krystyna Lama Szydłowska / Dawid Dąbrowski / Concordia Taste -
19:00 Sztuki wizualne
JAK OSWOIĆ TYMCZASOWOŚĆ? WERNISAŻ WYSTAWY
Plac Wolności
Wystawa organizowana w ramach cyklu interwencji LUKA W MIEŚCIE -
19:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
19:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Nobel Tower
Zdobądź szczyt -
20:00 0H30Taniec
PARTYTURA
Galeria Art Stations +2
Agnieszka Kryst -
20:00 0H30Taniec
TOTAL
Galeria Art Stations +2
Paweł Sakowicz -
21:00 1H30Teatr
LEAR (NA MOTYWACH „KRÓLA LEARA” WILLIAMA SHAKESPEARE’A)
Teatr Nowy w Poznaniu
Jędrzej Piaskowski / Teatr Nowy w Poznaniu -
21:00 2H12Film
VITA ACTIVA – THE SPIRIT OF HANNAH ARENDT
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Ada Ushpiz -
21:30 1HTeatr
DEPRESJE. SZYMBORSKA, RYMKIEWICZ, BIELICKA
Plac Wolności
Jacek Kozłowski / Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu -
23:00 0H50Film
TEGENLICHT / BACKLIGHT
Plac Wolności
Darmowe pieniądze -
23:00 1H50Film
CZAS WILKA
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Michael Haneke
-
10:00 4HTaniec
GIVING AND RECEIVING FEEDBACK
Stary Browar, Słodownia +2
Bush Hartshorn -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA
Plac Wolności
Paweł Sakowicz / Stary Browar Nowy Taniec -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 12HSztuki wizualne
JAK OSWOIĆ TYMCZASOWOŚĆ?
Plac Wolności
Wystawa organizowana w ramach cyklu interwencji LUKA W MIEŚCIE -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 6HSztuki wizualne
MIASTO W PORTRECIE
Plac Wolności
Beata Sosnowska -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
14:00 5HSztuki wizualne
CECI N'EST PAS DE L'HISTOIRE
ulica Półwiejska
Dries Verhoeven -
15:30 3HDla dzieci
ŚWIETLICA FREEDO
Plac Wolności
Aleksandra Piernikowska / Marcin Piątyszek -
16:00 4HTeatr
ROZMOWA BEZ SŁÓW / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
17:00 0H30Taniec
HYPERDANCES
Galeria Art Stations +2
Agata Siniarska -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
17:00 0H30Warsztaty i Spotkania
BIAŁYSTOK. CZYTANIE PERFORMATYWNE
Plac Wolności
Maciej Podstawny / Teatr Dramatyczny w Walbrzychu -
17:30 1H30Warsztaty i Spotkania
MIASTO. SPOTKANIE Z MARCINEM KĄCKIM
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
ODKRYWANIE „NIEWIDZIALNEGO MIASTA”. SPACER
Pętla Dębiec
Michał Podgórski -
18:00 0H35Taniec
NOWE NIESKOŃCZONE SOLO NA OBUWIE SPORTOWE, CZAS PRZESZŁY I GRUPĘ OSÓB
Galeria Art Stations +2
Przemek Kamiński, Mateusz Szymanówka -
18:00 Warsztaty i Spotkania
Z NICZEGO. WARSZTATY TEATRALNE
OGRÓD WILDA
Teatr Granda UAM -
18:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
18:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
19:00 1H55Teatr
ORCHIDEE
Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka
Compagnia Pippo Delbono -
19:00 1H30Teatr
DRUGI SPEKTAKL
Teatr Polski w Poznaniu
Anna Karasińska / Teatr Polski -
19:00 0H30Taniec
HYPERDANCES
Galeria Art Stations +2
Agata Siniarska -
19:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
19:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Andersia Tower
Zdobądź szczyt -
20:00 1HTaniec
BATAILLE I ŚWIT NOWYCH DNI
Stary Browar, Słodownia +3
Sławek Krawczyński, Anna Godowska -
21:00 2HFilm
UKRYTE
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Michael Haneke -
21:00 1H30Teatr
LEAR (NA MOTYWACH „KRÓLA LEARA” WILLIAMA SHAKESPEARE’A)
Teatr Nowy w Poznaniu
Jędrzej Piaskowski / Teatr Nowy w Poznaniu -
21:30 1HTeatr
KOCHAM PANA, PANIE SUŁKU
Plac Wolności
Jacek Janczarski -
21:30 2HFilm
HISTORIE RODZINNE
OGRÓD ŁAZARZ
Sarah Polley -
23:00 0H50Film
TEGENLICHT / BACKLIGHT
Plac Wolności
Cybertopia -
23:00 2HFilm
KOD NIEZNANY
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Michael Haneke
-
10:00 4HTaniec
GIVING AND RECEIVING FEEDBACK
Stary Browar, Słodownia +2
Bush Hartshorn -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 1HDla dzieci
GRUPA ZABAWOWA FARBUSZKI
Plac Wolności
Jagoda Karalus, Magdalena Pietrzak, Ewa Sławicz -
11:00 6HWarsztaty i Spotkania
OPOWIADANIEM RZĄDZĄ NIE USTA, LECZ UCHO
Pustostan na ulicy Działyńskich 3
Warsztaty tworzenia słuchowisk / Karolina Karnacewicz, Piotr Tkacz -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA
Plac Wolności
Anna Godowska / Stary Browar Nowy Taniec -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 12HSztuki wizualne
JAK OSWOIĆ TYMCZASOWOŚĆ?
Plac Wolności
Wystawa organizowana w ramach cyklu interwencji LUKA W MIEŚCIE -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 6HSztuki wizualne
MIASTO W PORTRECIE
Plac Wolności
Beata Sosnowska -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
13:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z PIPPO DELBONO
Plac Wolności -
14:00 5HSztuki wizualne
CECI N'EST PAS LA NATURE
ulica Półwiejska
Dries Verhoeven -
15:30 3HDla dzieci
ŚWIETLICA FREEDO
Plac Wolności
Aleksandra Piernikowska / Marcin Piątyszek -
16:00 4HTeatr
ROZMOWA BEZ SŁÓW / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
PODCHODY I PODSŁUCHY
OGRÓD ŁAZARZ
Hubert Wińczyk -
17:00 0H30Warsztaty i Spotkania
DZIENNIK ROKU WĘŻA. CZYTANIE PERFORMATYWNE
Plac Wolności
PWST w Krakowie / Jakub Skrzywanek -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Perfex
Zdobądź szczyt -
17:30 1H30Warsztaty i Spotkania
AUTOBIOGRAFIA. SPOTKANIE Z PIOTREM SIEMIONEM
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Perfex
Zdobądź szczyt -
18:00 0H35Taniec
NOWE NIESKOŃCZONE SOLO NA OBUWIE SPORTOWE, CZAS PRZESZŁY I GRUPĘ OSÓB
Galeria Art Stations +2
Przemek Kamiński, Mateusz Szymanówka -
18:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Perfex
Zdobądź szczyt -
18:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Perfex
Zdobądź szczyt -
19:00 1H55Teatr
ORCHIDEE
Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka
Compagnia Pippo Delbono -
19:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Perfex
Zdobądź szczyt -
20:00 1HTaniec
NIEMANDSZEIT
Stary Browar, Słodownia +3
Deufert&Plischke -
21:00 1H30Film
KRAINA CISZY I CIEMNOŚCI
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Werner Herzog -
21:00 2HWarsztaty i Spotkania
UJRZANE NOCĄ. SPACER
Plac Wolności
Benek Ejgierd -
21:30 1HMuzyka
MUCHY
Plac Wolności
Powracająca FALA -
22:30 1H45Film
GRIZZLY MAN
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Werner Herzog -
23:00 4HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
Sety didżejskie w słuchawkach
-
10:00 4HTaniec
GIVING AND RECEIVING FEEDBACK
Stary Browar, Słodownia +2
Bush Hartshorn -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 6HWarsztaty i Spotkania
OPOWIADANIEM RZĄDZĄ NIE USTA, LECZ UCHO
Pustostan na ulicy Działyńskich 3
Warsztaty tworzenia słuchowisk / Karolina Karnacewicz, Piotr Tkacz -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA
Plac Wolności
Peter Pleyer / Stary Browar Nowy Taniec -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 12HSztuki wizualne
JAK OSWOIĆ TYMCZASOWOŚĆ?
Plac Wolności
Wystawa organizowana w ramach cyklu interwencji LUKA W MIEŚCIE -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 3HWarsztaty i Spotkania
NIEOCZYWISTOŚĆ CZ. 1. WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
Plac Wolności
Wojciech Grzędziński -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
ulica Paderewskiego
Julian Hetzel -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
Dworzec PKP Poznań Główny
Julian Hetzel -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
Most Teatralny
Julian Hetzel -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
Centrum Kultury Zamek
Julian Hetzel -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
Skrzyżowanie ulic: Królowej Jadwigi i Półwiejskiej
Julian Hetzel -
14:00 5HSztuki wizualne
CECI N'EST PAS NOTRE DESIR
ulica Półwiejska
Dries Verhoeven -
15:30 3HDla dzieci
ŚWIETLICA FREEDO
Plac Wolności
Aleksandra Piernikowska / Marcin Piątyszek -
16:00 4HTeatr
PARLAMENT RZECZY / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
16:00 4HTeatr
AGONISTYCZNA ROZMOWA / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
16:00 4HTeatr
ROZMOWA BEZ SŁÓW / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
FOTOGRAFIA. SPOTKANIE Z WOJCIECHEM GRZĘDZIŃSKIM
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kościół św. Franciszka Serafickiego
Zdobądź szczyt -
17:40 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kościół św. Franciszka Serafickiego
Zdobądź szczyt -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
MIASTO NIEWIDZIANE. SPACER
Biblioteka Raczyńskich
Piotr Piechowicz, Marisz Koczorowski -
18:20 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kościół św. Franciszka Serafickiego
Zdobądź szczyt -
19:00 1HTeatr
WASTELAND
Most Jordana
Compagnie Dakar / Lotte van den Berg -
19:00 1H30Teatr
SCENY MYŚLIWSKIE Z DOLNEJ BAWARII
Teatr Polski w Poznaniu
Grażyna Kania -
19:00 1H30Teatr
REZERWAT
Klubokawiarnia Meskalina
Barbarzyńcy -
19:40 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA PRIV
Kościół św. Franciszka Serafickiego
Zdobądź szczyt -
20:00 1HMuzyka
BIRD AND PERSON DYNING
Parking podziemny plac Wolności
Adam Gołębiewski
Auto – Park Poznań -
20:30 0H50Warsztaty i Spotkania
MIASTO NA PODSŁUCHU
Plac Wolności
Prezentacja słuchowisk powstałych w ramach warsztatów Piotra Tkacza i Karoliny Karnacewicz -
21:00 1H45Film
GERRY
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Gus Van Sant -
21:00 1H30Teatr
I SEE RED. ZDARZENIE INTERWENCYJNO-IMPROWIZACYJNE
Stary Browar, Słodownia +2
Peter Pleyer, Michiel Keuper, Andrea Keiz -
21:30 1HMuzyka
JULIA MARCELL
Plac Wolności
Proxy -
22:30 1HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA. OPROWADZANIE KURATORSKIE
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
23:00 1H45Film
SŁOŃ
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Gus Van Sant -
23:00 4HMuzyka
SILENT DISCO
Plac Wolności
Sety didżejskie w słuchawkach
-
10:00 3HWarsztaty i Spotkania
WIDZ OD KUCHNI. WARSZTATY FOTOGRAFII KULINARNEJ
Plac Wolności
Kukbuk / Olympus -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA
Plac Wolności
Julian Hetzel -
11:00 2HWarsztaty i Spotkania
OGRÓD W SŁOIKU
OGRÓD WILDA
Fundacja Generacja -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 12HSztuki wizualne
JAK OSWOIĆ TYMCZASOWOŚĆ?
Plac Wolności
Wystawa organizowana w ramach cyklu interwencji LUKA W MIEŚCIE -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 5HWarsztaty i Spotkania
MALTA: TROPY
Fundacja Malta
Warsztaty dla gimnazjalistów i licealistów -
12:00 1H30Dla dzieci
PATRZ! WOLNO KOCHAĆ. POKAZ FILMU I WARSZTATY DLA DZIECI
Plac Wolności
Maja Brzozowska-Brywczyńska / Duński Instytut Kultury -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
12:30 3HWarsztaty i Spotkania
NIEOCZYWISTOŚĆ CZ. 2. WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
Plac Wolności
Wojciech Grzędziński -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
ulica Paderewskiego
Julian Hetzel -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
Dworzec PKP Poznań Główny
Julian Hetzel -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
Skrzyżowanie ulic: Królowej Jadwigi i Półwiejskiej
Julian Hetzel -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
Most Teatralny
Julian Hetzel -
13:00 Sztuki wizualne
OBSTACLE – SCULPTING FEAR
Centrum Kultury Zamek
Julian Hetzel -
14:00 5HSztuki wizualne
CECI N'EST PAS NOTRE PEUR
ulica Półwiejska
Dries Verhoeven -
14:00 3HWarsztaty i Spotkania
WIDZ OD KUCHNI. WARSZTATY FOTOGRAFII KULINARNEJ
Plac Wolności
Kukbuk / Olympus -
15:00 2HDla dzieci
NA TROPIE MIASTA. WARSZTATY RODZINNE
Plac Wolności
Zofia Małkowicz -
16:00 4HTeatr
AGONISTYCZNA ROZMOWA / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
16:00 4HTeatr
PARLAMENT RZECZY / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
16:00 4HTeatr
ROZMOWA BEZ SŁÓW / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
16:00 3HWarsztaty i Spotkania
SMILE WIDZIANI
OGRÓD ŁAZARZ
Sąsiedzi / Włącz Łazarz. Nowi bohaterowie -
17:00 0H40Taniec
NOISH~ [ZAMĘT Z UMIAREM]
Stary Browar, Słodownia +1
Marysia Zimpel, Bryan Eubanks -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
ARCHIWUM. SPOTKANIE Z JANEM KOMASĄ
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
17:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Okrąglak
Zdobądź szczyt -
17:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Okrąglak
Zdobądź szczyt -
18:00 1HTaniec
STAYING ALIVE
Stary Browar, Słodownia +3
Public in Private / Jasna L. Vinovrški -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
NIEWIDZIALNE. SPACER HERSTORYCZNY
Plac Wolności
Stowarzyszenie Kobiet Konsola -
18:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Okrąglak
Zdobądź szczyt -
18:30 3HTaniec
FAJFY. SWING
Plac Wolności
Swing Craze -
18:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Okrąglak
Zdobądź szczyt -
19:00 1HTeatr
RÓŻA
Scena Robocza
Mateusz Atman, Agnieszka Jakimiak, Krzysztof Kaliski, Jaśmina Polak, Cezary Kołodziej / Scena Robocza -
19:00 1HTeatr
WASTELAND
Most Jordana
Compagnie Dakar / Lotte van den Berg -
19:00 1H30Teatr
SCENY MYŚLIWSKIE Z DOLNEJ BAWARII
Teatr Polski w Poznaniu
Grażyna Kania -
19:00 1H30Teatr
GORĄCZKA CZERWCOWEJ NOCY
Teatr Nowy w Poznaniu
Remigiusz Brzyk / Teatr Nowy w Poznaniu -
19:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Okrąglak
Zdobądź szczyt -
19:30 1H30Warsztaty i Spotkania
W KOŁO HERSTORII
Plac Wolności
Ewa Furgał / Adrianna Sołtysiak / Sylwia Frankowska -
19:30 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Okrąglak
Zdobądź szczyt -
20:00 Sztuki wizualne
SCULPTING FEAR
Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka
Julian Hetzel -
20:00 1H30Teatr
I SEE RED. ZDARZENIE INTERWENCYJNO-IMPROWIZACYJNE
Stary Browar, Słodownia +2
Peter Pleyer, Michiel Keuper, Andrea Keiz -
21:00 2HFilm
NOSTALGIA
Dziedziniec Szkoły Baletowej
Andriej Tarkowski -
21:00 1HTaniec
CHOREOGRAPHIC DINNER
Stary Browar, Słodownia +2
Ben J. Riepe -
21:30 1HMuzyka
GINGER AND THE GHOST
Plac Wolności
Kindred Spirits -
22:00 1HTeatr
GNIEW
Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania
Teatr Ósmego Dnia -
23:00 4HMuzyka
SILENT DISCO Z „TRÓJKĄ”
Plac Wolności
Radiowy Dom Kultury
-
09:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zdobądź szczyt -
10:00 3HWarsztaty i Spotkania
WIDZ OD KUCHNI. WARSZTATY FOTOGRAFII KULINARNEJ
Plac Wolności
Kukbuk / Olympus -
10:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zdobądź szczyt -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 3HWarsztaty i Spotkania
WOLNO ŚNIADANIE / NEUROŚNIADANIE
Plac Wolności
Kuchnia Ichnia i Przyjaciele -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 1HSztuki wizualne
KORONA POZNANIA
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zdobądź szczyt -
11:00 12HSztuki wizualne
JAK OSWOIĆ TYMCZASOWOŚĆ?
Plac Wolności
Wystawa organizowana w ramach cyklu interwencji LUKA W MIEŚCIE -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 1HDla dzieci
DZIWNE ZWIERZĘTA
Plac Wolności
Teatr Sytuacje Grupa -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
13:00 2HWarsztaty i Spotkania
Z PERSPEKTYWY KOŁA. ROWEROWA GRA MIEJSKA
Plac Wolności
Rowerowy Poznań / Kolektyw Kąpielisko / WFK / Night Riders -
13:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z JULIANEM HETZELEM
Plac Wolności
Forum / Q&A -
14:00 3HWarsztaty i Spotkania
WIDZ OD KUCHNI. WARSZTATY FOTOGRAFII KULINARNEJ
Plac Wolności
Kukbuk / Olympus -
15:00 3HWarsztaty i Spotkania
Z PERSPEKTYWY KOŁA. ROWEROWY PIKNIK
Plac Wolności
Rowerowy Poznań / Kolektyw Kąpielisko / WFK -
15:00 2HDla dzieci
PUNKT WIDZENIA. WARSZTATY
Plac Wolności
Czytogruszka -
16:00 4HTeatr
AGONISTYCZNA ROZMOWA / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
16:00 4HTeatr
PARLAMENT RZECZY / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
16:00 4HTeatr
ROZMOWA BEZ SŁÓW / BUILDING CONVERSATION
Plac Wolności
Lotte van den Berg -
17:00 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
17:00 0H40Taniec
NOISH~ [ZAMĘT Z UMIAREM]
Galeria Art Stations +2
Marysia Zimpel, Bryan Eubanks -
17:00 1HWarsztaty i Spotkania
ARCHIWUM. SPOTKANIE Z KRYSTYNĄ CZERNI
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
17:30 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
18:00 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
18:00 1HTaniec
ELVEDON
Stary Browar, Słodownia +3
Christos Papadopoulos - Leon & the Wolf -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
WYCIECZKA DO POZNANIA. SPACER
Pętla tramwajowa Starołęka
Jakub Głaz -
18:00 3HWarsztaty i Spotkania
Z PERSPEKTYWY KOŁA. GOLDSPRINT
Plac Wolności
Nightriders / Warszawski Fundusz Kurierski -
18:30 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
19:00 1HTeatr
RÓŻA
Scena Robocza
Mateusz Atman, Agnieszka Jakimiak, Krzysztof Kaliski, Jaśmina Polak, Cezary Kołodziej / Scena Robocza -
19:00 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
19:00 1H30Teatr
SCENY MYŚLIWSKIE Z DOLNEJ BAWARII
Teatr Polski w Poznaniu
Grażyna Kania -
19:00 1H30Teatr
GORĄCZKA CZERWCOWEJ NOCY
Teatr Nowy w Poznaniu
Remigiusz Brzyk / Teatr Nowy w Poznaniu -
19:30 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
20:00 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
20:00 Sztuki wizualne
SCULPTING FEAR
Centrum Kultury Zamek, Sala Wielka
Julian Hetzel -
20:30 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
21:00 1HTaniec
CHOREOGRAPHIC DINNER
Stary Browar, Słodownia +2
Ben J. Riepe -
21:30 1HTeatr
NIKT NIE POPIERA WRÓBELKA
Plac Wolności
Maciej Podstawny / Teatr Narodowy w Warszawie -
22:30 1HMuzyka
CUKIERKI
Plac Wolności
Koncert -
23:00 0H50Film
TEGENLICHT / BACKLIGHT
Plac Wolności
Orędownicy zmian
-
08:00 24HSztuki wizualne
510 SZKLANYCH OCZU
Plac Wolności
Elżbieta Niewiadomska -
11:00 4HWarsztaty i Spotkania
STREFA WRZENIA. SESJA I
Plac Wolności
Centrum Praktyk Edukacyjnych / Fundacja Malta -
11:00 1HWarsztaty i Spotkania
ROZGRZEWKA. JOGA
Plac Wolności
Ulla Wilczyńska-Kalak -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 12HSztuki wizualne
JAK OSWOIĆ TYMCZASOWOŚĆ?
Plac Wolności
Wystawa organizowana w ramach cyklu interwencji LUKA W MIEŚCIE -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
13:00 1HWarsztaty i Spotkania
SPOTKANIE Z ANTEM HAMPTONEM
Plac Wolności
Forum / Q&A -
16:30 2H30Warsztaty i Spotkania
MIASTO ZA KULISAMI CODZIENNEGO TEATRU
Plac Wolności
Warsztaty reporterskie z Marcinem Kąckim -
17:00 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
17:00 3HWarsztaty i Spotkania
TRANSPARENTNOŚĆ. WARSZTATY TWORZENIA TRANSPARENTÓW
Plac Wolności
Studio Bękarty -
17:00 1H30Warsztaty i Spotkania
MIASTO. ARCHITEKTURA DLA KULTURY
Plac Wolności
Widz, aktor, świadek. Rozmowy na placu -
17:30 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
18:00 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
18:00 2HWarsztaty i Spotkania
POZNAŃ NIEZAISTNIAŁY. SPACER
Plac Wolności
Franciszek Sterczewski -
18:30 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
19:00 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
19:00 1HTeatr
PIĘKNIE ŁADNIE
Republika Sztuki Tłusta Langusta
Teatr Porywacze Ciał / Republika Sztuki Tłusta Langusta -
19:30 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
20:00 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
20:30 1H30Teatr
THE EXTRA PEOPLE
Aula Collegium Da Vinci (dawna WSNHiD)
Ant Hampton -
21:30 1HTeatr
POŁAMAŁO SIĘ
Plac Wolności
Maciej Podstawny / Teatr Narodowy w Warszawie -
21:30 1H30Film
CZŁOWIEK NA LINIE
Patio Prowansja
Finał Korony Poznania -
22:00 1HTeatr
HISTORIE KUCHENNE
Centrum Kultury Zamek
Agata Elsner, Marta Jagniewska / CK Zamek -
23:00 0H50Film
TEGENLICHT / BACKLIGHT
Plac Wolności
Prawda według Wikipedii
-
10:00 1H30Dla dzieci
RODZIC W TAŃCU. WARSZTATY
Plac Wolności
Hanna Kanecka / Aleksandra Bożek-Muszyńska -
11:00 8HDla dzieci
NA PLACU WOLNO DZIECIOM
Plac Wolności
Strefa twórczej zabawy -
11:00 12HSztuki wizualne
PROJEKT MIOPIA
Plac Wolności
Miopia Teamwork -
11:00 12HSztuki wizualne
JAK OSWOIĆ TYMCZASOWOŚĆ?
Plac Wolności
Wystawa organizowana w ramach cyklu interwencji LUKA W MIEŚCIE -
11:00 Sztuki wizualne
OCZOM NIE WIERZĘ
Plac Wolności
School of Form / Media interaktywne i widowiska UAM -
11:00 1H30Warsztaty i Spotkania
MOJE CIAŁO, MÓJ RUCH
Plac Wolności
Aleksandra Osowicz -
12:00 4HWarsztaty i Spotkania
STREFA WRZENIA. SESJA II
Plac Wolności
Centrum Praktyk Edukacyjnych / Fundacja Malta -
12:00 10HWarsztaty i Spotkania
WOLNO KUCHNIA
Plac Wolności
Concordia Taste -
15:00 0H45Dla dzieci
KOŁO KOŁA. WARSZTAT PERFORMATYWNY DLA RODZIN Z DZIEĆMI
Plac Wolności
Hanna Kanecka / Aleksandra Bożek-Muszyńska -
16:00 1H30Warsztaty i Spotkania
PODZIELMY SIĘ WOLNOŚCIĄ
Plac Wolności
debata Obywatele Kultury -
17:00 1H30Teatr
GORĄCZKA CZERWCOWEJ NOCY
Teatr Nowy w Poznaniu
Remigiusz Brzyk / Teatr Nowy w Poznaniu -
18:00 0H45Dla dzieci
KOŁO KOŁA. WARSZTAT PERFORMATYWNY DLA RODZIN Z DZIEĆMI
Plac Wolności
Hanna Kanecka / Aleksandra Bożek-Muszyńska -
18:30 1H30Warsztaty i Spotkania
DŁUGI STÓŁ
Plac Wolności
Krystyna Lama Szydłowska / Dawid Dąbrowski / Concordia Taste -
21:30 1HTeatr
HISTORIE KUCHENNE
Centrum Kultury Zamek
Agata Elsner, Marta Jagniewska / CK Zamek -
22:00 1H30Taniec
KSENOFONIA. WIDOWISKO CZERWIEC '56
Plac Adama Mickiewicza
Komasa / Mikołajczyk / Kwadrofonik -
23:00 0H50Film
TEGENLICHT / BACKLIGHT
Plac Wolności
Po rewolucji